Повідомлення про оголошення конкурсу

Дата: 19.04.2021 13:21

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 року № 169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців», Нижньосірогозька селищна ради ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантної посади посадової особи Нижньосірогозької селищної ради – спеціаліста  відділу містобудування, архітектури, капітального будівництва та інфраструктури селищної ради.

Умови проведення конкурсу на заміщення вакантної посади спеціаліста відділу містобудування, архітектури, капітального будівництва та інфраструктури селищної ради.

Фото без описуОсоби, котрі бажають взяти участь у конкурсі подають до конкурсної комісії Нижньосірогозької селищної ради такі документи:

• заяву про участь  у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленим законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходження служби;
  • згоду на збір та обробку персональних даних;
  • заповнену особову  картку форми П 2ДС;
  • дві фотографії розміром 4 х 6 см;
  • копію документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

- декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції», шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (nazk.gov.ua);

• копію сторінок паспорта громадянина України;
  • копію ідентифікаційного номера;
  • копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);
  • копію трудової книжки.

Вимоги до кандидатів на заміщення вакантної  посади:

Громадянство України, вища освіта не нижче ступеня бакалавра.

Без вимог до стажу роботи.

Кандидати повинні знати: основні Закони та нормативні акти України, які стосуються роботи місцевих органів самоврядування з регіонального розвитку та будівництва; загальні, конкретні та практичні проблеми в галузі  будівництва; правила ділового етикету; основні програми роботи на  комп’ютері; основи трудового законодавства; основи законодавства в сфері  боротьби з корупцією;  правила охорони праці та протипожежної безпеки.

Згідно з чинним порядком   щодо заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування, конкурсанти складають у письмовій формі іспит на знання Конституції України, Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції», «Про регулювання містобудівної діяльності», «Про архітектурну діяльність», «Про основи містобудування», а також законодавства з  урахуванням  специфіки функціональних повноважень спеціаліста відділу містобудування, архітектури, капітального будівництва та інфраструктури Нижньосірогозької селищної ради.

До участі у конкурсі не допускаються особи, які:

-  визнані в установленому порядку недієздатними;

- мають судимість, що є несумісною із зайняттям посади;

- у разі прийняття на службу будуть прямо підпорядковані або підлеглі особам, які є їхніми близькими особами;

- позбавлені права займати відповідні посади в установленому законом порядку на визначений термін;

-в інших випадках, установлених законами.

Спеціаліст відділу зобов’язаний:

Брати участь у здійсненні заходів щодо реалізації державної, регіональної політики в межах компетенції органів місцевого самоврядування у сферах: регіонального розвитку та будівництва;

Брати участь у реалізації державних і бюджетних програм з питань: будівництва, зокрема розгортання будівництва доступного житла, молодіжного житлового будівництва, пільгового кредитування індивідуальних сільських забудовників, будівництва житла для окремих категорій громадян, реалізації проєктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури;

Розробляти селищні програми з питань молодіжного житлового будівництва, пільгового кредитування індивідуальних сільських забудовників, будівництва житла для окремих категорій громадян;

Сприяти реалізації  на території громади Програми індивідуального житлового будівництва на селі “Власний дім”;

Забезпечувати в межах компетенції реалізацію заходів з енергозбереження на території громади;

Розробляти і реалізувати програму з енергозбереження, впровадження механізмів стимулювання ефективного використання паливно-енергетичних та вторинних ресурсів та брати участь у розробленні і реалізації державних цільових програм у цій сфері;

Брати участь у впровадженні нетрадиційних і поновлюваних джерел енергії;

Здійснювати ведення технічної інвентаризації та паспортизації об`єктів благоустрою населених пунктів громади.

Посадовий оклад  спеціаліста відділу –  3900,0 грн.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення за  адресою: вул. Садова,7, смт. Нижні Сірогози Херсонської області, тел.  для довідок 2-12-53.