Вчимо соціальних працівників.

Дата: 22.04.2021 16:06

На базі КУ «Нижньосірогозький центр надання соціальних послуг» було проведено 2 навчання соціальних робітників у мікрогрупах, на яких директором центру Вікторія КУЗНЄЦОВА було наголошино на обов’язковому дотриманні вимог щодо недопущення поширення гострої респіраторної хвороби, спричиненої короновірусною інфекцією COVID-19. Соціальні робітники повідомили, що 8 обслуговуваних осіб виявили бажання провакцинуватися.

Фахівець із соціальної роботи відділення соціальних послуг за місцем проживання Ольга ВАСИЛЕНКО ознайомила присутніх з вимогами до заповнення документації, наголосила на необхідності переукладання договорів про надання соціальних послуг у зв’язку з реорганізацією установи.

Такожі було відпрацьовано хронометраж робочого часу соціальних робітників для надання певних видів послуг, та обговоренно питання залучення вразливих верств населення до користування разовими платними соціальними послугами. Проведено бесіду з соціальними робітниками про недопущення складування сміття в неналежному місці та спалювання його під час надання послуг, адже недотримання даних норм несе за собою адміністративну відповідальність.

Разом з цим присутнім надана інформація щодо для подальшого розповсюдження серед обслуговуваних осіб перелік послуг КУ «Нижньосірогозький центр надання соціальних послуг» на платній/пільговій та безоплатній основі, а саме: медичної сестри, інструктора з трудової адаптації, швачки, перукаря, майстра з ремонту взуття, прання білизни, «Соціального таксі».