Вшанували подвиг учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС та пам’ять про померлих

Дата: 26.04.2021 19:10

Фото без описуУ річницю трагедії на Чорнобильській атомній електростанції селищний голова Дмитро Такаджи разом з ліквідаторами, вдовами ліквідаторів та постраждалими внаслідок Чорнобильської трагедії вшанували подвиг учасників ліквідації наслідків аварії та пам’ять про померлих, поклавши квіти до пам’ятного знаку на честь вшанування подвигу ліквідаторів наслідків Чорнобильської аварії та посадивши туї.

Сподіваємось, що деревця швидко розростуться та здалеку будуть приваблювати перехожих своєю красою, нагадуючи про людей, які врятували планету від поширення радіаційного забруднення.