Проєкт нового переліку адміністративних послуг соціального характеру винесено на розгляд сесії селищної ради

Дата: 27.04.2021 10:33

Фото без описуСьогодні відбулось засідання постійної комісії мандатної, з питань депутатської діяльності та етики, законності і правопорядку  селищної ради, у ході якого було схвалено проєкт рішення про включення до переліку адміністративних послуг відділу «Центр надання адміністративних послуг» Нижньосірогозької селищної ради нової адміністративної послуги – реєстрація пасіки.  Пасіка підлягає реєстрації за місцем проживання фізичної особи або за місцезнаходженням юридичної особи, яка займається бджільництвом у місцевих державних адміністраціях або в органах місцевого самоврядування.

Також з метою забезпечення надання якісних адміністративних послуг соціального характеру населенню було прийняте рішення про винесення на розгляд сесії нового переліку адміністративних послуг соціального характеру, які надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг», до якого ввійшло 35 адміністративних послуг.

Крім того, у ході засідання розглянули 5 інших питань організаційного характеру, по кожному з яких прийняті відповідні рішення.