Відбулось спільне засідання постійних комісій з питань освіти, молоді і спорту, культури  та з питань медицини

Дата: 27.04.2021 17:15

Фото без описуПроводимо рутинну роботу, яка комусь може здатися нудною та непотрібною але без прийняття рішень ми не маємо право на законодавчому рівні здійснювати ряд заходів, які необхідні для функціонування закладів соціальної сфери, надання послуг населенню та інших дій, завдяки яким громада буде повноцінно функціонувати та розвиватися.

Напередодні чергового засідання сесії селищної ради для погодження та внесення пропозицій до проєктів рішень, які будуть винесені на розгляд депутатського корпусу проводимо засідання профільних комісій селищної ради, серед яких і спільне засідання постійних комісій з питань освіти, молоді і спорту, культури  та з питань медицини.

У ході засідання розглянули питання, серед яких: про затвердження Положення про порядок призначення керівників закладів культури; затвердження Статуту Братської початкової школи Нижньосірогозької селищної ради у новій редакції та про конкурс на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Нижньосірогозький Центр культури і дозвілля.

Також обговорили питання: про схвалення проєкту  Програми «Дітям Сірогозщини – безпечне харчування» на 2021-2022 роки; щодо проведення конкурсу на кращий проєкт символіки Нижньосірогозької  селищної територіальної громади (герба, прапора і гімну) та затвердження логотипу і брендбуку громади та внесення змін і доповнень до заходів, раніше прийнятих селищних програм.