Дякуємо волонтерам за співпрацю

Дата: 29.04.2021 16:57

Фото без опису29 квітня 2021 року в кімнаті денного перебування дітей з обмеженими можливостями комунальної установи «Нижньосірогозький центр надання соціальних послуг» волонтер нейропсихолог Інна БАРТОШИК провела заняття для дітей с особливими освітніми потребами. Вправи нейропсихології універсальні.

Вони допомагають і дорослим, і дітям. Дуже прості у виконанні, вони не вимагають спеціальної фізичної підготовки. Регулярне виконання цих вправ позбавляє втоми, підвищує концентрацію уваги, сприяє підвищенню фізичної та розумової активності, стимулює мовленнєві процеси. Вони допомагають дітям зосередитися, скоординувати свою діяльність, позбутися стресу, долати різні вади; роблять корекційні заняття веселими і цікавими, вносять певний елемент змагання в процес навчання, що підвищує мотивацію до занять.

Дякуємо Інні БАРТОШИК, нейропсихологу з м.Київ, яка знайшла час та можливість попрацювати з дітками нашої громади, за чудову атмосферу, за цікаві вправи, за усі відповіді, які виникали у процесі навчання. Бажаємо успіхів у майбутньому!