Нижньосірогозька селищна територіальна громада бере участь у конкурсі для впровадження проєкту у сфері культури. Підтримайте дану ініціативу - голосуйте!

Дата: 05.05.2021 09:02

29 березня телеканалами ICTV та СТБ спільно з USAID DOBRE запустили конкурс місцевих проєктів «Наша громада», що має на меті підтримку активних громад. Організатори конкурсу прагнуть показати місцеві досягнення і зміни у селах та малих містах на національному рівні, а також фінансово підтримати обрану громаду у реалізації проєкту.

Тому Нижньосірогозька селищна територіальна громада вирішила взяти участь у конкурсі та подала заявку для впровадження проєкту у сфері культури, а саме «Створення літнього майданчика для культурно-дозвіллєвого відпочинку» в смт. Нижні Сірогози.

Ми прагнемо урізноманітнити культурне життя жителів нашої громади, покращити умови для проведення концертів, фестивалів, перегляду кінострічок під відкритим небом та інших розважальних заходів.

Голосування буде розпочато 10 травня і триватиме до 10 червня 2021 року.