Урядова програма підтримки для фермерських господарств (ФГ) та сімейних фермерських господарств (СФГ) за утримання корів усіх напрямків продуктивності

Дата: 06.05.2021 11:24

Постанова Кабінету Міністрів України від 07 лютого 2018 року № 106 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання фінансової підтримки розвитку фермерських господарств» (зі змінами від 21.04.2021 р. № 384)

Спеціальна бюджетна дотація за утримання корів усіх напрямів продуктивності надається на безповоротній основі суб’єктам господарювання (СФГ, ФГ), у власності яких перебуває від п’яти корів, ідентифікованих та зареєстрованих відповідно до законодавства, за кожну наявну станом на 01 липня поточного року корову в розмірі 5000 гривень, але не більше 250000 гривень (далі – дотація за утримання корів).         Фото без опису

Разом з цим, дотація за утримання корів надається одержувачам, які не отримували протягом поточного бюджетного періоду дотацію за приріст поголів’я корів відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 07 лютого 2018 р. № 107.

Для отримання дотації за утримання корів одержувачі подають документи до Департаменту розвитку сільського господарства та зрошення облдержадміністрації (м. Херсон, просп. Ушакова, 47, каб. 208), а саме:

• заявку із зазначенням кількості корів усіх напрямів усіх напрямів продуктивності (станом на 1 липня поточного року);
  • довідку про відкриття поточного рахунка, видану банком;
  • копію статуту фермерського господарства (для юридичної особи) або копію договору декларації) про створення сімейного фермерського господарства (для фермерських господарств, що створені без набуття статусу юридичної особи відповідно до статті 8-1 Закону України «Про фермерське господарство»), дійсну на дату подання заявки;
  • копію фінансового документа, що підтверджує наявність чистого доходу (виручки) від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) за останній рік, а фермерські господарства, які зареєстровані в поточному році, - копію фінансового звіту або податкову декларацію платника податку за останній звітний період.

Граничний термін подання документів для отримання дотації за утримання корів – 31 серпня 2021 року.