Проведена акція «Маківка миру»

Дата: 07.05.2021 14:44

Ми пам’ятаємо, яким страшним лихом для українців була Друга світова війна. Пам’ятаємо, що агресора зупинили спільними зусиллями Об’єднані Нації. Не забуваємо: той, хто захищає свою землю, завжди перемагає. Ця пам’ять робить нас сильнішими. Вона – запорука того, що в майбутньому подібна трагедія не повториться.

Кожного року 9 травня ми відзначаємо День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та День пам’яті та примирення, тому на базі КУ «Нижньосірогозький центр надання соціальних послуг» влаштована виставка спогадів, де були представлені відомості про воїнів, які захищали нашу Вітчизну, наукові видання та художня література, присвячені даній тематиці. Протягом тижня усі відвідувачі центру та отримувачі послуг мають змогу знайомитися з матеріалами виставки, згадати події та героїв тих часів.

В той же час 06 травня 2021 року в «Кімнаті денного перебування дітей з обмеженими фізичними можливостями» була проведена акція «Маківка миру», де діточки власноруч зробили поробку-маківку, як символ пам’яті про загиблих у світі під час Другої світової війни.