Квіти для любимої матусі

Дата: 09.05.2021 08:07

Фото без описуНа дату 09 травня 2021 року припадає ще одне важливе свято – День Матері. Це міжнародне свято на честь матері сім’ї, а також материнства, материнських зв’язків та впливу матері у суспільстві. В Україні офіційно відзначається щорічно, починаючи з 2000 року, у другу неділю травня.Фото без опису

У вихованні велика раль відводиться матері, яка боролася за духовне збереження своїх дітей, щоб вони пам’ятали свою національну спадщину та походження.

В Україні жінка споконвіку асоціювалася з берегинею сім’ї. На рівні з батьком величезну роль у вихованні дітей відіграє й одна з найрідніших у світі людей – матір. Саме від неї залежить виховання дитини та прищеплення любові до рідної землі.

06 травня 2021 року на базі «Кімнати денного перебування дітей з обмеженими фізичними можливостями» комунальної установи «Нижньосірогозький центр надання соціальних послуг» діточки власноруч зробили подарунки своїм любим матусям та привітали їх з прийдешнім святом.