На території населених пунктів громади тривають профілактичні рейди «Діти вулиці»

Дата: 11.05.2021 17:07

Фото без описуПредставникам комунальної установи «Нижньосірогозький центр надання соціальних послуг», сектору служби у справах дітей відділу соціального захисту населення, медицини та служба у справах дітей Нижньосірогозької селищної ради та сектору превенції Генічеського районного відділу поліції ГУНП в Херсонській області здійснено профілактичний рейд «Діти вулиці» на території смт Нижні Сірогози. Відвідано 7 сімей/16 дітей, що опинилися в складних життєвих обставинах.

Під час спілкування звертали увагу на забезпечення дітей харчуванням, відповідно до віку, сезонним одягом/взуттям.

Батькам нагадували про необхідність забезпечення потреб дітей у відвідуванні дитячих садочків аби малеча мала змогу повноцінно розвиватися.

Окремо наголошували на потребах дітей у медичному обстеженні та, при необхідності, лікуванням.

Здійснено 1 перевірку цільового використання коштів при народженні дитини.

У 2-х родинах підтверджено зловживання алкогольними напоями, матеріали  щодо  встановлених фактів готуються на розгляд комісії з питань захисту прав дітей при виконкомі Нижньосірогозької селищної ради.

На території сіл Першопокровка та Анатолівка  фахівцем із соціальної роботи комунальної установи «Нижньосірогозький центр надання соціальних послуг» Ольгою ОСТАПЕНКО відвідано 4 родини/9 дітей, що опинилися в складних життєвих обставинах.

Перевірено 2 родини, які в «групі ризику» щодо зловживання алкогольними напоями. Батьків попереджено про можливі наслідки захоплення «зеленим змієм».

Ще 2 сім’ї – відносно стану виконання рішень комісії з питань захисту прав дитини при виконкомі Нижньосірогозької селищної ради, засідання якої відбулося 24 березня поточного року. З’ясовано, що 1 дитину обстежено у лікаря невролога КНР «Херсонської дитячої обласної клінічної лікарні», встановлено діагноз та 17 травня 2021 року розпочнеться лікування хлопчика. 1 мати активізувала діяльність щодо забезпечення майбутньої новонародженої дитини належними умовами проживання.

Робота з сім’ями, що опинилися в складних життєвих обставинах, на території громади продовжується.