Привітання селищного голови з Міжнародним днем медичної сестри

Дата: 12.05.2021 12:11

Фото без описуЩиро вітаю медсестер Сірогозщини та тих, хто вже на заслуженому відпочинку, з професійним святом — Всесвітнім днем медичних сестер!

Ви є першими та головними помічниками лікаря, саме ви виконуєте усі лікарські процедури на амбулаторному прийомі, в стаціонарних відділеннях лікувальних закладів та у виїзних бригадах екстреної та швидкої допомоги. Від вашої щоденної праці, милосердя, душевної доброти, справжнього гуманізму та професіоналізму багато в чому залежить якість надання медичної допомоги хворим та збереження їх здоров’я.

Дякую медичним сестрам та ветеранам праці за врятовані життя, за повернуте здоров’я мешканців нашої громади!

Бажаю всім міцного здоров’я, весняного настрою, невичерпної енергії, добробуту та пошани від своїх колег та пацієнтів. Хай добра вдача та оптимізм допомагають долати труднощі, а злагода та любов щедро розквітають у ваших родинах!

З повагою

Селищний голова                                                           Дмитро ТАКАДЖИ