Обговорено стан розробки стратегії розвитку Нижньосірогозької селищної територіальної громади до 2027 року

Дата: 12.05.2021 17:38

Фото без описуСьогодні, після вивчення звіту про стан освітньої мережі громади та рекомендацій, наданих  експертами Міжнародного Фонду відродження і Причорноморського Центру політичних і соціальних досліджень, заступник селищного голови Оксана Полуекто провела нараду з членами робочої групи з розробки стратегії розвитку Нижньосірогозької селищної територіальної громади до 2027 року.

Здійснено велику роботу по збору та узагальненню аналітичних даних, пропозицій щодо проєктів, які необхідно впровадити на території населених пунктів громади, для забезпечення комфортного проживання місцевих мешканців.

Незабаром Стратегію нашого майбутнього буде презентовано мешканцям громади, тож сьогодні обговорили проблемні питання, що виникали у ході роботи. Домовились у найкоротші терміни доопрацювати раніше надані пропозиції та у разі необхідності доповнити їх або внести нові ініціативи, які вплинуть на розвиток, зокрема, кожної галузі та громади в цілому, визначившись з першочерговістю впровадження даних проєктів.