Дебют вихованців хореографічного колективу "Терпсихора" Першопокровського ліцею

Дата: 14.05.2021 15:31

З метою поширення сімейних цінностей, виявлення та підтримки обдарованих дітей, сприяння та популяризації Дня матері серед дітей та молоді, виховання шанобливого ставлення до матері, розвитку творчості та естетичних здібностей з 7.04.21 по 07.05.21 проходив (дистанційно) І Всеукраїнський багатожанровий фестиваль-конкурс  "Весь світ у долонях матері".

Фестиваль-конкурс проводився за ініціативи Відокремленого структурного підрозділу «Новокаховський політехнічний фаховий коледж Державного університету «Одеська політехніка».

Вперше показати свої творчі здібності вирішили вихованці дитячого хореографічного колективу "Терпсихора" (молодша вікова група) Першопокровського ліцею.

За участь у Конкурсі колектив нагороджено відповідним сертифікатом а керівник хореографічного колективу «Тепсихора» Олександра Сидоренко отримала Подяку за якісно підготовлених вихованців.