Для дітей з інвалідністю та громадян похилого віку були проведені заходи присвячені Дню Європи

Дата: 14.05.2021 16:23

Щорічно в ці травневі дні ми відзначаємо День Європи, адже Україна ще з античних часів є повноправною та невід’ємною частиною європейської спільноти – великої родини, об’єднаної прогресивними демократичними поглядами. Цей день – чудовий привід вкотре засвідчити наше прагнення жити в мирі та злагоді, будувати своє майбутнє в колі країн об’єднаної Європи.

Україна, яка знаходиться практично в центрі європейського континенту, за останні роки зробила значні кроки для вступу до європейського співтовариства, а прагнення до європейського рівня життя, європейських цінностей і стандартів визначило європейський вибір нашої країни.

Напередодні святкування Дня Європи у КУ «Нижньосірогозький центр надання соціальних послуг» було проведено ряд заходів для дітей з інвалідністю та громадян похилого віку, а саме:

• день відкритих дверей «Україна – це Європа».
  • година інформування для клієнтів центру надання соціальних послуг:
    • «Ми пізнаємо Європу. Європа пізнає нас»
    • «День Європи – день миру та єдності»

Кожен відвідувач закладу мав змогу оглянути виставку до Дня Європи, дізнатися нові цікаві факти про Європу та отримати позитивний настрій від проведених заходів.

Адже Європа починається не за кордоном, а в серці кожного з нас!