Привітання селищного голови з Міжнародним Днем сім'ї

Дата: 15.05.2021 08:54

Фото без описуДорогі жителі Нижньосірогозької громади!

Сьогодні — Міжнародний день сім’ї.

Родина - це опора та надія  для кожної людини, де завжди можна знайти захист. У колі близьких і рідних ми відчуваємо себе по-справжньому потрібними, а наші справи та вчинки знаходять сенс.

Для кожного з нас родина – це найближчі та найдорожчі люди. Водночас це основа майбутнього держави та нашої громади.

Цього дня особливу вдячність та шану ми висловлюємо своїм батькам, які навчили нас, що таке любов і душевне тепло, турбота і добро. Саме на добрих материнських порадах і мудрих батьківських настановах тримається світ, з них проростають здобутки кожного нового покоління.

Шановні жителі Сірогозщини! Від щирого серця вітаю вас із Міжнародним днем сім’ї! Бажаю вам та всім вашим рідним міцного здоров’я, сімейної злагоди, благополуччя, щасливої долі та непохитності родинних стосунків. Нехай це свято стане для кожного з нас продовженням великого сімейного щастя і вагомих досягнень в особистому житті.

Любіть, цінуйте і поважайте один одного!

З повагою, селищний голова                           Дмитро ТАКАДЖИ