Нарада директорів закладів загальної середньої освіти Нижньосірогозької громади

Дата: 16.05.2021 10:46

Фото без опису13 травня 2021 року під головуванням начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Наталії Вязової відбулася нарада керівниківФото без опису закладів загальної середньої освіти Нижньосірогозької громади.

На порядку денному обговорювалися питання про організоване завершення 2020/2021 навчального року, дотримання норми Закону України «Про повну загальну середню освіту» щодо кількості навчальних днів (не менше 175 днів), проведення свята останнього дзвоника, забезпечення підвозу здобувачів освіти до пунктів проведення зовнішнього незалежного оцінювання, про використання залишків освітньої субвенції та забезпечення Нової української школи.