У ході апаратної наради обговорили питання організації роботи безперебійного водозабезпечення населених пунктів громади.

Дата: 17.05.2021 17:13

Сьогодні, 17 травня, селищний голова Дмитро Такаджи за участю заступників селищного голови та секретаря селищної ради  провів апаратну нараду із старостами сіл,  керівниками структурних підрозділів та комунальних закладів селищної ради.

У зв’язку з ускладненням ситуації  на території громади щодо захворюваності на коронавірусну хворобу, деякий час апаратні наради не проводились, тож накопичилось багато питань, яким і присвятили сьогоднішнє засідання.

Розпочали з епідемічної ситуації та заходів, які впроваджено на території населених пунктів громади з метою запобігання поширенню коронавірусної хороби COVID-19.

У ході наради селищний голова зауважив про необхідність суворого дотримання протиепідемічних заходів, у тому числі маскового режиму та посилення роботи covid-патрулів.  Тільки дотримання карантинних обмежень та вакцинація населення зможуть призупинити розповсюдження коронавірусної хвороби на території громади.

Як повідомила директорка комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Людмила Непомняща з початку року зареєстрований 131 випадок захворюваності на COVID-19, з яких: 21 – за минулий тиждень; 13 – за останню добу. Складено список кола контактних осіб, який уточнюється. Вже завтра Центром буде розпочато другий етап вакцинації населення.

У ході обговорення проблемних питань, пріоритетним стало питання організації роботи безперебійного водозабезпечення населених пунктів громади. З підвищенням температури повітря, жителями громади розпочалися поливи присадибних ділянок, у зв’язку з чим спостерігаються перебої подачі води в системі водопостачання, а в окремих селах та вулицях селища – її відсутність. Дана проблеми не виникла сьогодні, а спостерігається щороку у літній період, тож керівництву КП «КОМСЕРВІС» необхідно було передбачити та запобігти подібним випадкам. Дмитро Такаджи дав доручення щодо надання пропозицій, які сприятимуть покращенню ситуації із водопостачання в населених пунктах громади та якості питної води.

Окрім того, на нараді прозвучали актуальні питання життєдіяльності різних сфер та галузей селищної ради, зокрема, про  стан проведення робіт з благоустрою територій, парків та кладовищ в населених пунктах територіальної громади; питання організації якісного харчування в закладах освіти; організація проведення ЗНО серед випускників загальноосвітніх закладів; покіс узбіч доріг; автобусне сполучення між  населеними пунктами громади та інші питання.

За результатами наради були надані доручення відповідальним керівникам для відпрацювання проблемних питань у межах повноважень.