Привітали з 90-річним ювілеєм жительку села Верхні Сірогози Чернишову Віру Іванівну

Дата: 17.05.2021 20:40

Фото без описуУ центрі надання соціальних послуг  вже встановилась добра традиція вітати своїх підопічних з нагоди традиційних свят, урочистих подій та ювілейних дат.

15 травня відсвяткувала свій 90-й День народження ЧЕРНИШОВА Віра Іванівна, жителька села Верхні Сірогози. З поздоровленнями до ювілярки завітали директор комунальної установи «Нижньосірогозький центру надання соціальних послуг» Вікторія КУЗНЄЦОВА, фахівець із соціальної роботи Ольга ВАСИЛЕНКО та соціальний робітник, що обслуговує жінку, Тетяна КРИВЦОВА. Гості привітали іменинницю з поважною датою від Нижньосірогозької селищної ради та від себе особисто, подарували квіти та подарунок, побажали іменинниці міцного здорові і довгих років життя. Такий ювілей — дуже важлива і значима подія, адже далеко не кожному судилося зустріти настільки поважний вік.

Багато років Віра Іванівна працювала вчителькою, тож розповіла, що привітали її близько 130 колишніх учнів. Усі вони згадують добрим словом свою улюблену вчительку!

Бажаємо шановній Вірі Іванівні, щоб здоров’я не підводило, життєлюбність і оптимізм ніколи не припинялися, а близькі люди радували своєю турботою та увагою.

Нехай кожен день дарує радість і позитивні емоції, адже це і є запорука довголіття.