Відбулось чергове засідання виконавчого комітету селищної ради, на якому розглянуто 23 питання.

Дата: 19.05.2021 16:54

Фото без описуВідбулось чергове засідання виконавчого комітету селищної ради, на якому підбито підсумки проходження опалювального сезону 2020/21 року та затверджено першочергові заходи з підготовки підприємств житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та об’єктів соціальної сфери Нижньосірогозької селищної територіальної громади до роботи в осінньо-зимовий період 2021/2022 року.

Також у ході засідання розглянуті питання про:  стан виконання бюджету Нижньосірогозької селищної територіальної громади за І квартал 2021 року; план заходів з організації роботи щодо складання прогнозу бюджету Нижньосірогозької селищної територіальної громади на 2022-2024 роки; затверджено регламент надання адміністративних послуг з використанням «Кейсу «Мобільний Офіс»; прийнято рішення про впорядкування обліку осіб, які перебувають на черзі на одержання жилих приміщень, користуються правом першочергового одержання жилих приміщень та позачергового одержання жилих приміщень.

Крім того, членами виконкому були погоджені проєкти змін до селищних програм, а саме: соціально-економічного та культурного розвитку Нижньосірогозької селищної територіальної громади на 2021 рік; благоустрою населених пунктів Нижньосірогозької селищної територіальної громади; соціального захисту населення Нижньосірогозької селищної територіальної громади на 2021-2025 роки; а також зміни до бюджету Нижньосірогозької селищної  територіальної громади на 2021 рік.

Розглядалися й інші питання.

Всього на засідання виконавчого комітету селищної ради було винесено 23 питання, по кожному з яких прийняті відповідні рішення.