Колективи Нижньосірогозької селищної ради, відділів та комунальних закладів ради приєднались до прекрасної традиції та відзначили Всесвітній день вишиванки

Дата: 20.05.2021 14:09

Фото без описуВишиванка – один із символів українського народу, уособлення давніх звичаїв та любові до Батьківщини.

Це міжнародне свято покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу.

На сьогодні географія свята охоплює понад 50 країн. Однією з найяскравіших традицій свята стали паради вишиванок, які з 2008 року проводяться майже у всіх великих українських містах.

В Україні уже в 15-те відзначили «Всесвітній день вишиванки». Ця традиція виникла у 2006 році у Чернівцях і швидко поширилася скрізь, де живуть українці. З кожним роком все більше людей цього дня демонструють свою прихильність до українського традиційного одягу.

Тож колективи Нижньосірогозької селищної ради, відділів та комунальних закладів ради приєднались до прекрасної традиції та відзначили Всесвітній день вишиванки – вдягнувши вишитий одяг.

Зичимо здоров’я та радості, натхнення та позитивних емоцій – і в цей святковий день, і щодня!

Шануймо історію України, зберігаймо її духовні цінності!