Родину Тимонік, жителів села Нижні Торгаї привітали за участь у фінальних обласних масових змаганнях «Тато, мама, я – спортивна сім’я»

Дата: 20.05.2021 21:44

Вітаємо родину Тимонік!

До Нижньоторгаївського ліцею сьогодні завітали гості – начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Нижньосірогозької селищної ради Вязова Наталія зі спеціалістом І категорії Зінченко Тетяною. Метою відвідин стало нагородження медалями та подарунками родини Тимонік (Тимонік Іван, Кордяк Дар'я, Тимонік Даяна) за участь у фінальних обласних масових змаганнях «Тато, мама, я – спортивна сім’я».

Турнір щороку проводиться до Міжнародного дня сім’ї між родинами, вікова категорія дітей яких складає 8-10 років . Цьогорічний обласний чемпіонат відбувся у місті Херсон в спортивному залі дитячо-юнацького клубу фізичної підготовки № 5 Херсонської міської ради. Спортивна програма змагань складалася з 6 комплексних естафет на швидкість, координацію, витривалість, силових вправ та спортивно- інтелектуальної вікторини. І хоча родина Тимонік не отримала призових місць, проте вона гідно представила Нижньосірогозьку територіальну громаду, показавши гарні результати у перших двох конкурсах.

Бажаємо родині Тимонік здоров’я, благополуччя, родинного затишку та добробуту, достатку та сімейного тепла.