Національний проєкт із розвитку підприємництва.

Дата: 21.05.2021 09:14

Фото без описуЦе масштабна ініціатива із розвитку підприємництва, який має онлайн-складову — платформу і офлайн-складову — в різних регіонах України будуть відкриті консалтингові зони для підприємців. Там можна буде отримати фахові консультації з розвитку бізнесу.

Консалтингова зона дозволяє підприємцям отримати фахові консультації щодо систематизації бізнес-процесів, фінансового менеджменту, маркетингу, продажів, юридичної підтримки тощо.

На онлайн-платформі підприємці можуть знайти необхідну інформацію для відкриття та ведення бізнесу, скористатися послугою консалтингу з 14 напрямків і пройти навчання в онлайн-школі для підприємців, скористатися картою інфраструктури підтримки підприємництва у своєму регіоні.

В офлайн-центрах Дія.Бізнес підприємці можуть безкоштовно отримати послугу консалтингу від спеціалістів-практиків, відвідати освітні заходи, протестувати продукт на спеціальній рор-uр зоні, провести бізнес-подію в просторі центру. Перший центр Дія.Бізнес вже працює у Харкові, Миколаєві, на черзі – відкриття центрів на Київщині та в Черкасах.

Планується створити мережу консалтингових зон для підприємців по всій Україні.

Докладніше про національний проєкт Дія.Бізнес можна дізнатися за посиланням: https://thedigital.gov.ua/projects/business