Малий та середній бізнес є запорукою стабільності економіки та розвитку країни.

Дата: 21.05.2021 10:25

Фото без описуДля допомоги у створенні, розвитку та масштабуванні бізнесу створено онлайн-платформу «Дія.Бізнес», на якій майбутні підприємці можуть отримати безкоштовні консультації у досвідчених експертів та конкретні рекомендації у вирішенні питань (https://business.diia.gov.ua/ ).

Знайти ідею для власної справи, дізнатися історії успіху українських підприємців, підібрати програми підтримки для бізнесу та отримати поради, як розвивати бізнес, можна вже зараз на порталі Дія.Бізнес.

Окрім цього на порталі можна скористатися наступними послугами та можливостями:

Онлайн-консалтинг;

Національна безкоштовна онлайн-школа для підприємців;

Карта об’єктів інфраструктури організацій підтримки бізнесу (знайти організацію підтримки бізнесу у своєму місті за допомогою розумних фільтрів);

Єдиний каталог сервісів та можливостей, що регулярно оновлюється (знайти партнера, фінансування, виграти грант чи скористатися онлайн-послугою);

Каталог бізнес-ідей (знайти ідею для бізнесу та завантажити корисні шаблони для операційної діяльності компанію);

Довідник підприємця, актуальні новини та кейси.