Сьогодні в селі Чорнянка Новокаховської ОТГ відбувся фінальний матч Кубку Херсонської області з футболу серед команд ветеранів 40+ «Ліга легенд 2021 року» між командами: «Асканійське» (с.Таврічанка) та «Енергія» (м.Нова Каховка).

Дата: 22.05.2021 22:23

Фото без описуГра завершилася з рахунком 3:2 на користь команди «Енергія».

На урочистому нагороджені команди фіналісти та переможець були нагороджені грамотами Херсонської обласної асоціації футболу, пам’ятними кубками та гравці - медалями.

Організаційним комітетом з проведення змагань було прийнято рішення - не проводити гру за третє місце між командами «Тарпан» (смт.Нижні Сірогози) та «Азовець» (м.Генічеськ), а нагородити обидві команди грамотами та пам’ятними кубками за третє місце.

Також оргкомітетом були визначені кращі гравці Кубку, серед яких і гравець команди «Тарпан» Сергій Ружицький.

Нагородження проводили: заступник голови комітету з проведення змагань Херсонської обласної Асоціації футболу Ігор Гладун та заступник голови ХОАФ Володимир Володін.

Вітаємо команду ветеранів Сірогозщини «Тарпан» та кращого гравця команди - Сергія Ружицького із заслуженою перемогою. Бажаємо нових переможних матчів та нових здобутків.