Відбулось засідання постійної комісії з питань  агропромислового розвитку, земельних ресурсів і соціального розвитку села

Дата: 26.05.2021 15:08

Фото без описуСьогодні, напередодні проведення чергового засідання сесії селищної ради, відбулось засідання постійної комісії з питань  агропромислового розвитку, земельних ресурсів і соціального розвитку села, на якому розглянули 46 земельних питань, по кожному з яких прийняті відповідні рішення.

Також у ході засідання депутатами схвалено проєкт рішення про зміни та доповнення до програми благоустрою населених пунктів Нижньосірогозької селищної територіальної громади на 2021-2025 роки.

Серед запропонованих змін передбачається збільшення фінансової підтримки КП «КОМСЕРВІС» та доповнення заходів програми, серед яких: придбання спецодягу для працівників комунального підприємства «КОМСЕРВІС», комп`ютерної техніки, садового інвентарю, касових апаратів, паливно-мастильних матеріалів, інших предметів, матеріалів, а також оплата послуг з проведення поточних та капітальних робіт по ремонту насосів.