Прес-анонс щодо  святкування Дня захисту дітей в комунальній установі «Нижньосірогозький центр надання соціальних послуг»

Дата: 26.05.2021 17:15

Фото без опису       1 червня в Україні відзначається чудове і зворушливе свято – Міжнародний день захисту дітей. Вперше свято дітей почали відзначати в далекому 1950 році. Щорічне святкування цього дня стало доброю традицією для всіх нас. 01 червня 2021 року не є винятком, незважаючи на обмежувальні карантинні заходи.

Комунальна установа «Нижньосірогозький центр надання соціальних послуг» долучається до відзначення Дня захисту дітей на території громади та анонсує проведення відповідних заходів:

26-30 травня 2021 року

• Флешмоб «Дитяча посмішка Сірогозщини».

31 травня 2021 року

• 14.00 – година розваг «Тут живе дитинство» для категорійних дітей. Місце проведення - комунальна установа «Нижньосірогозький центр надання соціальних послуг».

01 червня 2021 року

• виставка творчих робіт категорійних дітей «Нотки творчості». Місце проведення - комунальнаустанова «Нижньосірогозький центр надання соціальних послуг».
  • 11.00 – ігрова програма «Яскраві долоньки» для дітей з обмеженими фізичними можливостями.Місце проведення - комунальнаустанова «Нижньосірогозький центр надання соціальних послуг».

У звязку коронавірусною інфекцією COVID-19 та карантиними заходами всі культурно масові заходи плануються проводити на відкритому повітрі та  з дотриманням усіх протиепідемічних заходів і вимог безпеки з використанням учасниками заходів масок т адотримання дистанції.