Сьогодні, 27 травня, селищний голова Дмитро Такаджи провів засідання VІІІ сесії Нижньоірогозької селищної ради.

Дата: 27.05.2021 20:57

Фото без описуУ роботі пленарного засідання взяли участь 19 депутатів селищної ради, 7 були відсутні з поважних причин. Крім депутатів селищної ради у роботі сесії брали участь: депутати Херсонської обласної ради; Генічеської районної ради; Новотроїцької селищної ради; виконуючий обов’язки начальника Нижньосірогозького відділу Генічеської окружної прокуратури Херсонської області; заступники селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради, старости сіл Нижньосірогозької селищної територіальної громади та начальники відділів селищної ради.

У ході роботи VІІІ сесії селищної ради розглянуто 79 питань, з яких 46 – земельних.

Зокрема, затверджено проєкти рішень: щодо встановлення ставок податку на майно; розміру ставок єдиного податку та туристичного збору на території Нижньосірогозької селищної територіальної громади на 2022 рік; включення до переліку нових адміністративних послуг, які надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» Нижньосірогозької селищної ради та затвердження нового переліку адміністративних послуг у сфері будівництва; про створення мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі при комунальній установі «Нижньосірогозький центр надання соціальних послуг». Депутатами затверджено 13 передавальних актів сільських комунальних підприємств, 2 комунальних установ, виконавчих  комітетів  сільських  рад.

Також затверджені проєкти рішень стосовно внесення змін та доповнень до: бюджету; програми соціально-економічного та культурного розвитку Нижньосірогозької селищної  територіальної  громади на 2021 рік; програми благоустрою населених пунктів; соціального захисту населення Нижньосірогозької селищної територіальної громади на 2021-2025 роки .

Крім того, заслухано звіт щодо виконання бюджету Нижньосірогозької селищної  територіальної громади за I квартал 2021 року.

Розглянуті й інші організаційні питання.

Всі проєкти рішень, винесені на розгляд сесії, після детального обговорення були затверджені більшістю голосів депутатів селищної ради.