Проведено чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

Дата: 29.05.2021 14:30

28 травня відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконкомі Нижньосірогозької селищної ради під головуванням заступника Нижньосірогозькогого селищного голови, заступника голови комісії Оксани Полуекто.

На порядок денний комісії винесено 5 питань, які стосувалися захисту прав та інтересів дітей. Розглянуто два питання щодо неналежного виконання батьківських обов’язків громадянами відносно своїх дітей, тимчасове влаштування малолітньої дитини до обласного Будинку дитини, надання неповнолітній повної цивільної дієздатності та встановлення опіки над дитиною, позбавленою батьківського піклування. У ході розгляду питань до уваги взято участь батьків у долі та вихованні дітей, їх виховний потенціал та ставлення до виконання батьківських обов`язків, забезпечення належного догляду за дітьми, створення належних умов проживання, відносини в родинах, потреби дітей, інформацію про здійснення соціальної роботи з сім'ями фахівцями із соціальної роботи. Розглянуті документи та заява кандидата в потенційні опікуни щодо призначення його опікуном над малолітньою дитиною. За результатами розгляду 4 батькам винесено попередження про відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків, надано термін для виправлення ситуації та належного виконання ними батьківських обов’язків, одну малолітню дитину взято на облік відділу соціального захисту населення, медицини та служба у справах дітей Нижньосірогозької селищної ради, як таку, яка опинилася в складних життєвих обставинах, одну дитину вирішено влаштувати до Херсонського обласного будинку дитини та прийнято рішення щодо встановлення опіки над дитиною, позбавленою батьківського піклування. Усі справи, які виносились на порядок денний, ретельно вивчені членами комісії. За результатами були прийняті компетентні та виважені рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей.