Привітання селищного голови Дмитра Такаджи з Днем захисту дітей та Всесвітнім днем батьків.

Дата: 01.06.2021 08:21

Фото без описуДорогі діти, шановні батьки!

У перший літній день в Україні відзначають свято наших дорогих діток, водночас це й свято тих, хто завжди поруч з дітьми, хто піклується про них і допомагає твердо стати на ноги. Так, сьогодні - Міжнародний День захисту дітей та Всесвітній День батьків.

Від усього серця вітаю дітей та батьків зі святом.

Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє, а  дитинство – це пора сподівань та здійснення мрій. І немає більшого щастя, аніж посмішки та сміх щасливих дітей. Тож дуже хочеться, щоб наші діти щохвилини, щодня були радісними та щасливими.Фото без опису

Зичу вам, дорогі хлопчики та дівчатка, міцного здоров'я, успіхів, щасливого дитинства, розуміння з боку батьків, сяючих посмішок, радісного та приємного відпочинку під час літніх канікул!

Батькам, бабусям та дідусям бажаю міцного здоров’я, щастя, добра та сімейного затишку!

З найкращими побажаннями,

Селищний голова Дмитро Такаджи