Привітали дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування зі святом Дня захисту дітей

Дата: 01.06.2021 11:36

Фото без опису31  травня  заступник селищного голови Оксана ПОЛУЕКТО, завідувач сектора, начальник служби у справах дітей відділу соціального захисту населення, медицини та служба у справах дітей Олена ВЕЛИЧКО та юрисконсульт 2 категорії відділення соціальної роботи КУ «Центр надання соціальних послуг Анна ПОЛІЩУК відвідали дитячий будинок сімейного типу в с. Догмарівка, та  3 прийомні  родини в с. Сірогози та Новоолександрівка, і привітали вихованців з самим прекрасним і радісним святом дитинства – Днем захисту дітей.

Батьки-вихователі та прийомні батьки із гордістю розповідали гостям про своїх дітей, знаходячи тепле та привітне слово для кожного.

Фото без описуФото без описуФото без опису

Заступник селищного  голови  оглянула будинки, зокрема умови, у яких виховуються діти. Малеча доглянута, усі ходять до школи, намагаються гарно навчатись та готуються до літніх канікул. Вона подякувала батькам-вихователям та прийомним батька за їх вкрай необхідну та благородну справу, яка заслуговує найвищої оцінки, а дітям побажала  міцного здоров’я, успіхів, гарного відпочинку під час літніх канікул. Також всім дітям було вручено солодкі подарунки.