У населених пунктах старостинських округів Нижньосірогозької селищної територіальної громади для дітей дорослі влаштували різні розважальні заходи.

Дата: 01.06.2021 21:03

Фото без описуУже традиційно 1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та надії.

У цей літній день в населених пунктах старостинських округів Нижньосірогозької селищної територіальної громади у закладах культури та освіти для дітей дорослі влаштували різні розважальні заходи. Серед їхнього числа: конкурси з подарунками, концерти, всілякі виставкові та пізнавальні заходи.

Так, у селі Новоолександрівка діти веселилися на святі «Щоб сонцю і квітам всміхалися діти», у селі Верхні Сірогози – зустрічали літо, в селі Донцово влаштували свято «Країна дитинства», у Новопетрівці – «Посмішка дитинства», у Вільному – «Казкове свято», а у селі Першопокровка юні красуні змагалися у конкурсі краси «Міні місс».

Бажаємо миру і злагоди кожній дитині, кожній родині, усій громаді! Наснаги і мудрості батькам, педагогам, дорослим, серця яких сповнені любові до дітей.