Урядова програма підтримки компенсації вартості об’єктів, профінансованих за рахунок банківських кредитів

Дата: 02.06.2021 08:48

Фото без опису(кредити, залучені для здійснення будівництва та/або реконструкції тваринницьких ферм та комплексів для утримання великої рогатої худоби, свиней, птиці (в тому числі водоплавної та індиків), доїльних залів, підприємств з переробки сільськогосподарської продукції (молока, м’яса) та/або побічних продуктів тваринного походження, що належать до II та III категорій, у тому числі вартості обладнання згідно з проектно-кошторисною документацією)

Надаватиметься тільки тим суб’єктам господарювання, які отримували таку компенсацію у 2018 - 2019 роках у розмірі 25 % обсягу залучених кредитних коштів на період кредитування до 5 років.

Крок 1. Заповнити заявку та підготувати оригінали та копії документів:

• підтвердні документи щодо використання кредитних коштів;
  • довідку, чинну на дату подання заявки, про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням  яких покладено на контролюючі органи;
  •  згоду щодо надання Мінекономіки інформації про позичальника, яка становить банківську таємницю або містить персональні дані.
  •

Крок 2. Подати до банку, з яким укладено кредитний договір, заявку з документами.

Крок 3. Отримати кошти на поточний рахунок.

Звертаємо увагу: компенсація вартості обєктів здійснюється щомісяця.

У разі відчуження або використання протягом трьох років не за цільовим призначенням об'єктів, у тому числі обладнання згідно з проектно-кошторисною документацією, профінансованих за рахунок банківських кредитів, суб'єкт господарювання повинен повернути одержані бюджетні кошти.