Вакцинація жителів громади продовжується!

Дата: 03.06.2021 13:11

Фото без описуСьогодні, 03 червня, на базі комунального некомерційного підприємства «Нижньосірогозький Центр первинної медико-санітарної допомоги», у пункті щеплень, лікарями Чуваєвою Ганною та Володимиром Хвастовим, а також медичною сестрою Ждановою Вікторією проведено вакцинацію освітян від гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусною інфекцією.

Цього дня щеплення отримали 58 працівників освітніх закладів громади, включаючи керівника відділу освіти, культури, молоді та спорту селищної ради Наталію Вязову.

У процесі вакцинації використано вакцину Pfizer-BioNTech (Соmirnaty). Побічних реакцій під час вакцинації та у процесі спостереження не виникало.

Вакцинація від COVID-19 допоможе сформувати імунітет до вірусу. Щоб завершити курс вакцинації необхідно отримати другу дозу цієї ж вакцини через 3 – 4 тижні.

Всього з початку кампанії вакциновано до 1000 жителів громади.

Шановні сірогозці! З метою запобігання зараження коронавірусною інфекцією дотримуйтесь правил безпеки: носіть захисну маску, використовуйте антисептичні засоби, дотримуйтеся безпечної дистанції та зробіть щеплення.