Покращуємо умови праці на комунальному підприємстві «КОМСЕРВІС»

Дата: 09.06.2021 11:22

Фото без описуУмови праці робітників комунального підприємства «КОМСЕРВІС» повинні стати кращими. Сподіваємось, що за рахунок цього вдасться підвищити якість послуг, що надаються.

Нещодавно для підприємства було придбано обладнання та інвентар.

Відтепер, за ініціативи селищного голови Дмитра Такаджи, на Сірогозщині для комунальників запроваджено спецодяг. За кошти селищного бюджету придбано 16 весняно-літніх комплектів робочих костюмів на загальну суму 14 тис.грн.

Наразі  працівники  «КОМСЕРВІС» вперше отримали нову форму. Новий спецодяг зробить виконання робіт комфортним і безпечним та захистить від загальних виробничих забруднень і механічних впливів.

Він зручний та відповідає виконуваним видам робіт. На кожному спецодягу нанесено логотип підприємства.