В рамках соціального проекту «Університет ІІІ віку» відбувся захід на базі КУ «Нижньосірогозький центр надання соціальних послуг»

Дата: 10.06.2021 15:30

Фото без опису10 червня 2021 року на базі КУ «Нижньосірогозький центр надання соціальних послуг» в рамках години спілкування гуртку «Посиденьки» обговорювалась тема важливого для всіх віруючих свята - Вознесіння Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа. Це свято входить в число 12 дванадесятих свят. По завершенню заходу клієнтів закладу пригощали чаєм та цукерками.

Запрошуємо всіх бажаючих відвідати гуртки за інтересами, які створені в рамках соціального проекту «Університет ІІІ віку» на базі КУ «Нижньосірогозький центр надання соціальних послуг».