Щотижня відбуваються методичні наради для фахівців із соціальної роботи комунальної установи «Нижньосірогозький центр надання соціальних послуг»

Дата: 10.06.2021 15:59

В ході останньої зустрічі розглянуто питання виявлення, обліку та здійснення соціального супроводу сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, наголошено  на підвищенні ефективності роботи   фахівців із соціальної роботи з соціально незахищеними категоріями сімей, дітей та молоді.

Олена ГЕРАСІМОВА проаналізувала результативні показники щодо здійснення фахівцями соціальної роботи на відповідній території. З учасниками заняття відпрацьовано алгоритм ведення випадку, його етапи, можливі види послуг, оптимальні терміни ведення випадку та інтенсивність послуг, контактів з клієнтом. В ході методичної наради фахівці із соціальної роботи мали змогу на запропонованих прикладах життєвих історій практично застосувати свої знання та отримати нові навички, визначаючи тип складності випадку (проблемної ситуації в сім’ї), обговорюючи критерії для підготовки висновку за результатами оцінки потреб дитини та її родини.