І знов повертаємось до болючого!

Дата: 11.06.2021 18:50

Працівниками з благоустрою селищної ради нещодавно біля пам’ятних знаків висаджені зелені насадження. Погодні умови сприяли їх вкоріненню та росту. Були сподівання, що з часом вони розростуться та ділянки біля пам’ятних знаків матимуть гарний вигляд.

Та на жаль, не перестають дивувати дії деяких осіб, для яких немає ніяких перепон та принципів. Їх не бентежить те, що дані рослини висаджені біля пам’ятних знаків, які встановлені для вшанування пам’яті про людей та історію.

Цієї ночі біля пам’ятного знаку, встановленого на честь вшанування пам’яті жертв голодомору та політичних репресій було варварськи вирвато з корінням рослини бузку та папороті.

Шановні жителі селища! Закликаємо не бути байдужими до подібних дій. Необхідно присікати вандалізм на початку. Можливо хтось став свідком даних подій або володіє інформацією про крадія - повідомте дану інформацію для притягнення винуватої особи до адміністративної відповідальності.

Дякуємо.