A A A K K K
для людей із порушенням зору
Нижньосірогозька селищна територіальна громада
Генічеський район, Херсонська область

З рахунком 2:4 переможцем календарної гри ІІІ туру Чемпіонату з футболу серед команд ветеранів 40+ «Ліга легенд»  стали гості з СК «Каховка».

Дата: 12.06.2021 23:06
Кількість переглядів: 247

Фото без описуСьогодні, 12 червня, на стадіоні «Скіф» команда «Тарпан» (смт.Нижні Сірогози) провели календарну гру ІІІ туру Чемпіонату з футболу серед команд ветеранів 40+ «Ліга легенд» з СК«Каховка» (м.Каховка).

Гра була захоплюючою адже обидві команди були гідними суперниками.

Господарі поля, команда «Тарпан», порадували вболівальників, провівши перший тайм з рахунком 2:0 на свою користь.

Перший гол на 4 хвилині тайму забив Бородатов Олексій (старший) та на 27 хвилині Матюха Олександр забив другий гол.

У другому ж таймі фаворитами гри стали гості, які забили 4 гола, змінивши хід гри.

За результатом проведеної гри, з рахунком 2:4 переможцем календарної гри ІІІ туру Чемпіонату з футболу серед команд ветеранів 40+ «Ліга легенд»  стали гості з СК «Каховка».

Голи були забиті у наступній хронології: Мазуренко Віктор на 43 хвилині; Бойко Ігор на 49 хвилині; Баранов Валерій на 55 та 60 хвилинах забив два гола.

До речі, Баранов Валерій працює у Каховській міській лікарні лікарем-хірургом та разом з місцевим судмедекспертом Олександром Кайфелем грають у збірній команді лікарів України з футболу 45+, яка стала Чемпіоном світу серед команд лікарів з футболу у 2018 році та у 2019 році – бронзовим призером.

Вітаємо переможців. Дякуємо обом командам за гарну гру. Бажаємо нових перемог та гарних вболівальників.

Суддівство здійснювали:   Микола Москаленко та Вадим Іванюк. Медичний супровід забезпечувався Іриною Кураковою.