Оперативна інформація щодо поширення коронавірусу на Сірогозщині 15.06.2021

Дата: 15.06.2021 13:41

Станом на 15 червня 2021 року  з початку  карантинних  обмежень (з березня 2020 року)  на Сірогозщині зареєстровано 367 лабораторно підтверджених  випадків  COVID-19,  з них, тільки у 2021 році – 181 випадків, зокрема, із числа всіх захворілих – 38 дітей.

Одужало з початку карантинних обмежень 351 пацієнт,  померло - 11 осіб.  За  2021 рік одужало – 171 осіб, померло - осіб.

На стаціонарному лікуванні нині перебуває хворих на коронавірусну інфекцію, на амбулаторному лікуванні - пацієнтів.

Також на обліку перебуває контактні особи з хворими на COVID – 19.

Станом на 15 червня 2021 року вакциновано 978 осіб громади першою дозою, та 141 особа щеплена другою дозою, розгорнуто 3 пункти щеплень в Нижньосірогозькій міській, Нижньоторгаївській та Верхньосірогозькій амбулаторіях ЗПСМ.

З початку року працівниками поліції складено 1 адміністративний протокол за порушення вимог карантину та 161 постанова про адмінправопорушення ч.2 ст.44-3 КУпаП; працівниками Держпродспоживслужби складено 55 протоколів про адміністративне правопорушення.

Кількість проведених рейдів COVID – патрулями, робочої групи  держпроджпоживслужбою, поліцією з початку року - 469.