Напередодні свята Трійці на базі комунальної установи «Нижньосірогозький центр надання соціальних послуг» відбулось засідання гуртку любителів співу «Надвечір’я»

Дата: 17.06.2021 13:29

Фото без описуЗелені свята – саме так нерідко називають Трійцю. Трійцю відзначають щорічно через 7 тижнів після Великодня – на 50-й день. Трійця є одним з головних свят у християнстві. Вона відноситься до числа дванадесятих свят. Трійця відзначається цього року у неділю, 20 червня. У народі прийнято вважати, що Зелені свята символізують грань між весною та літом

17 червня 2021 року, напередодні свята Трійці, на базі КУ «Нижньосірогозький центр надання соціальних послуг» відбулось засідання гуртку любителів співу «Надвечір’я».  До посиденьок гуртку долучилась і директор закладу Вікторія КУЗНЄЦОВА, яка привітала відвідувачів з наступаючими святами.

По завершенню заходу учасниць клубу пригостили солодощами.

Запрошуємо всіх бажаючих відвідати гуртки за інтересами, які створені в рамках соціального проекту «Університет ІІІ віку» на базі КУ «Нижньосірогозький центр надання соціальних послуг».