ЛИСТИ ТАТОВІ: ВІДВЕРТІ ЗІЗНАННЯ, ЩАСЛИВІ ТА БОЛЮЧІ

Дата: 18.06.2021 08:48

Фото без описуУ Фейсбуці під тегом  «батьконавчив» зараз дуже багато історій, повчальних, зворушливих, красивих і сумних.

За ініціативи комунальної установи «Нижньосірогозький центр надання соціальних послуг» діти нашої громади написали декілька своїх. Дуже вже хочеться, щоб ТАТІВ ДЕНЬ був так само важливий, як і мамин. І в ньому було багато світлих емоцій, спогадів і любові. Наша спільна стаття – маленький внесок у нові традиції святкування Дня батька.

ДЕНЬ БАТЬКА – КОЛИ ВІДЗНАЧАЄТЬСЯ І ЩО ОЗНАЧАЄ СВЯТО

20 червня, в Україні та більшості країн світу відзначають День батька, який традиційно припадає на третю неділю червня.

Примітно, що в Україні День батька – відносно молоде офіційне свято. Воно відзначається в третю неділю червня, згідно з президентським указом № 274/2019 від 18 травня 2019 року. А раніше Україна вшановувала батьків, як і багато країн світу – лише в третю неділю вересня. Тепер же українські батьки отримали два свята.

Це важливе сімейне свято подарує нам привід привітати найближчу і рідну людину, тата – главу сім'ї, добувача, годувальника, вихователя і доброго друга для своїх дітей і дружини.

Мета свята – створення і розвиток сприятливих умов зі зміцнення інституту сім'ї як основи суспільства і визнання ролі батька у виховному процесі дітей, а також сприяння популяризації сімейного способу життя, формування відповідального батьківства та материнства.