Вітання селищного голови з Днем медичного працівника.

Дата: 18.06.2021 15:25

Фото без описуШановні лікарі, провізори, фельдшери, медичні сестри, фармацевти, всі працівники та ветерани системи охорони здоров’я Сірогозщини!

У переддень професійного свята медиків хочу висловити щиру подяку за  вашу працю, врятовані життя, за повернуте пацієнтам здоров’я та надію,  людяність та співпереживання. Ваші щирі серця і теплі руки відновлюють радість життя, дарують віру у зцілення.

Професія, яку ви обрали, заслуговує на найвищу похвалу, захоплення та повагу.

Та в останні роки паралельно з втіленням реформ у медичній сфері ви знаходитесь на передньому краї боротьби з світовою пандемією: впевнено зустрічаєте виклики сьогодення, чітко виконуючи щоденну роботу, розуміючи свою велику відповідальність.

На Сірогозщині, завдяки вчасно запровадженим карантинним обмеженням, ми не маємо миттєвого поширення коронавірусної хвороби.  Борячись за нашу безпеку кожен день, ви демонструєте самопожертву, ставлячи нас, своїх пацієнтів,  і суспільство на перше місце. І це не пов’язано лише з пандемією.

Шановні медики, від усіх жителів громади дякую усім вам за те, що так тяжко працюєте, аби врятувати нас від COVID-19.

Прийміть сердечні вітання з нагоди професійного свята — Дня медичного працівника!

Бажаю вам, міцного здоров’я, благополуччя, родинного затишку, професійних успіхів і людської шани. З вірою і впевненістю, відданістю клятві Гіппократа прямуйте в майбутнє, направляючи всі зусилля на допомогу хворим, задля збереження життя і зміцнення здоров’я жителів громади. Нехай здійснюються мрії і задуми, а віра та оптимізм будуть вірними супутниками на все життя.

Селищний голова                               Дмитро ТАКАДЖИ