Вітання селищного голови з Днем фермера

Дата: 19.06.2021 00:10

Фото без описуШановні аграрії, фермери Сірогозщини, ветерани галузі!

Вітаю вас з професійним святом – Днем фермера України!

На Сірогозщині, яка славиться розвитком фермерства, нині діють 93 фермерських господарств різного спрямування, як великих так і дрібних. Всі вони мають свої потреби та стикаються з різними проблемами, адже відомо, як нелегко сьогодні працювати на землі. Тому висловлюю велику шану всім, хто обрав цей відповідальний фах.

Приємно відзначити, що  на сучасному етапі розвитку місцеве фермерство демонструє дедалі більшу активність, впроваджуючи інноваційні методи ведення рослинництва та беручи активну участь у громадському житті, волонтерстві, меценатстві.

Дорогі фермери, у день вашого професійного свята, яке об'єднує всіх, хто любить рідну землю і працює на її благо, прийміть слова подяки за вашу невтомну працю, збереження народних традицій та значимий вклад у розвиток аграрного сектору України та Сірогозщини.

Висловлюю глибоку вдячність кожному із вас за співпрацю, за вашу соціальну відповідальність та допомогу у розбудові рідного краю.

Бажаю вашим господарствам ефективного розвитку, покращення матеріально-технічної бази, сприятливих погодних умов, кваліфікованих кадрів та надійних державних гарантій захисту ваших прав у скрутних реаліях сьогодення.

Будьте успішними, здоровими та задоволеними результатами своєї праці!

Нехай результати вашої роботи приносять задоволення, а врожаї та здобутки з кожним роком стають все більшими.

Селищний голова                             Дмитро Такаджи