Обласна селекторна нарада від 22.06.2021

Дата: 22.06.2021 16:15

Фото без описуСьогодні, 22 червня, заступники селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Оксана ПОЛУЕКТО та Сергій ДАШКОВСЬКИЙ разом із керівниками відділів взяли участь у обласній селекторній нараді щодо обговорення шляхів вирішення актуальних питань Фото без описурозвитку області, яку провів заступник голови обласної державної адміністрації Андрій ШИБАЄВ.

На порядку денному обговорили такі питання:

• Про епідемічну ситуацію та запобігання поширенню на території області коронавірусної хвороби COVID-19.
  • Про проведення сільськими, селищними, міськими радами на підпорядкованих територіях інвентаризації вулично-дорожньої мережі.
  • Про військову службу за контрактом в лавах Державної прикордонної служби України.
  • Про створення у прикордонних територіальних громадах області інформаційних паспортів територій.
  • Про питання розвитку Голопристанської міської територіальної громади.
  • Про матеріально-технічне забезпечення закладів освіти, соціального захисту населення та охорони здоров’я Голопристанської міської територіальної громади.
  • Про організацію роботи COVID-патрулів та додержання карантинних вимог у Голопристанській міській територіальній громаді.
  • Про організацію роботи щодо залучення сезонних працівників у Голопристанській міській територіальній громаді.
  • Питання керівництва обласної ради до керівництва Голопристанської міської територіальної громади щодо проблем її розвитку.