Під час наради з податківцями обговорили існуючі ресурси в громаді та заходи, які необхідно здійснити для наповнення селищного бюджету.

Дата: 23.06.2021 16:45

Про існуючі ресурси для наповнення селищного бюджету говорили сьогодні, 23 червня, у ході наради при заступнику селищного голови Оксані Полуекто з податківцями, старостами сіл та спеціалістами із земельних питань.

З метою охоплення всіх платників та залучення їх до сплати податків у ході наради обговорили співпрацю з фахівцями Нижньосірогозької ДПІ та плани заходів з виявлення фізичних та юридичних осіб, які ухиляються від оподаткування.

Домовились спільно опрацювати кожен населений пункт та у селищі, з вже визначеним колом осіб провести роз’яснювальну роботу щодо необхідності сплати податків. Робочою групою згідно графіка будуть здійснюватися виїзди у старостинські округи.

У разі відмови жителів громади й після попереджень декларувати свої доходи, списки таких громадян будуть передані до Державної податкової Служби у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополь для притягнення їх до адміністративних покарань.