Дата: 24.06.2021 15:50

Фото без описуСьогодні, 24 червня, селищний голова Дмитро Такаджи разом з начальником відділу освіти, молоді та спорту селищної ради Наталією Вязовою взяли участь в обласному освітньому форумі «Співпраця громад області заради розвитку освіти Херсонщини», який має на меті – сформувати спроможну освітню систему та ефективну мережу закладів загальної середньої освіти в територіальних громадах.

Ініціаторами заходу виступили: голова Херсонської обласної ради Олександр Самойленко та депутати облради – члени постійної комісії з питань розвитку людського капіталу, міжнаціональних відносин, науки, культури, фізичної культури і спорту, освіти і свободи слова та інтелектуальної власності Олександр Співаковський та Юрій Одарченко.

Серед спікерів форуму – голова Херсонської обласної державної адміністрації Сергій Козир, секретар Херсонської міської ради Галина Лугова, заступник голови – керівник виконавчого апарату обласної ради Юрій Соболевський, депутати обласної ради Олександр Співаковський та Юрій Одарченко.

У ході роботи форуму обговорили подальший розвиток якісної освіти на Херсонщині та, зокрема, забезпечення навчальних закладів області сучасним обладнанням, доступом до Інтернету, залучення висококваліфікованих педагогів та збереження закладів середньої освіти у громадах.

Форум зібрав 40 голів територіальних громад, 14 представників міськрад, 5 голів райдержадміністрацій, 5 голів райрад, ректорів провідних вузів Херсонщини та директорів шкіл.