Напередодні державного свята Дня Конституції України на базі КУ «Нижньосірогозький центр надання соціальних послуг» відбулось невеличке свято для дітей з інвалідністю

Дата: 25.06.2021 07:59

Фото без опису24 червня 2021 року напередодні державного свята Дня Конституції України на базі КУ «Нижньосірогозький центр надання соціальних послуг» відбулось невеличке свято для дітей з інвалідністю. Людмила ТКАЧЕНКО – організатор культурно-дозвіллевої діяльності, привітала усіх з наступаючим святом, розповіла про Конституцію та про державні символи України. До проведення заходу долучилась Каріна МІЩЕНКО - бібліотекар КЗ «Нижньосірогозький Центр культури та дозвілля», яка в ігровій формі розповіла дітям про їх права та провела багато різноманітних ігор. По завершенню свята дітей пригостили ласощами.