Привітання селищного голови Дмитра Такаджи з Днем молоді.

Дата: 26.06.2021 22:43

Фото без описуШановна молодь Сірогозщини!

Щиро вітаю вас із прекрасним святом юності - Днем молоді!

Ваше сьогодення — лише початок життєвого шляху, коли душу та серце переповнює романтика, рішучість та цілеспрямованість.

Сучасні і освічені, ви – творці сьогодення та майбутнього, потенціал та авторитет нашої громади. Ваші енергія і завзяття, оптимізм і наполегливість знаходять втілення у бізнесі, науці, спорті та мистецтві.

Сьогодні наша громада потребує вашої допомоги - талановитих, креативних, задля побудови успішного та щасливого майбутнього Сірогозщини.

Бажаю кожному, хто тільки-но розпочинає свій дорослий шлях у життя: завзято втілювати свої мрії та захоплення, завжди дивитись на життя з оптимізмом, старанно навчатися та чесно працювати. Творчої енергії, незалежних думок та сил, здоров’я, успіхів та оптимізму! Прожити найкращі роки з користю для себе, своїх близьких, своєї громади.

Будьте активними, здобувайте знання, наполегливо працюйте над собою, будуйте великі плани на майбутнє. Впевнений, що усі ваші починання будуть вдалими.

Селищний голова                        Дмитро Такаджи