Начальнику відділу «Нижньосірогозький центр надання адміністративних послуг» селищної ради Алевтині Голтаєвій вручено Почесну грамоту голови обласної державної адміністрації

Дата: 29.06.2021 02:05

Фото без описуПід час урочистого заходу з нагоди святкування 25-річчя української Конституції, який відбувся 28 червня на Кам’янській Січі, голова Херсонської обласної державної адміністрації Сергій Козир з нагоди свята вручив почесні грамоти та подяки кращим представникам у різних сферах діяльності.

Серед нагороджених - начальник відділу «Нижньосірогозький центр надання адміністративних послуг» селищної ради Алевтина Голтаєва, якій було вручено Почесну грамоту голови обласної державної адміністрації.

Вітаємо Алевтину Миколаєвну! Бажаємо подальших успіхів в роботі та сімейного благополуччя.